Bostancı Klima Servisi

Bostancı klima bakım onarım tamir arıza servisi

Klima montaj sökme takma de montaj nakil taşıma

Bostancı klima servisi kurulduğu günden itibaren kendini sürekli yenileyen ve daha da büyüyerek daha sağlıklı hizmet sunuyor. Sizler için haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir. Marka ayrımı yapmadan tüm klimalarınıza tamir, bakım, onarım, montaj hizmeti sağlar. Değiştirmiş olduğu yedek parçalara 1 yıl garanti veren firma, uygun fiyat sunarak size daha fazla kolaylık sağlıyor.

Bostancı Klima servisi 'nde deneyimli olan ekipleri aradığınız an, hızlıca geri dönüş yaparak, sizi stresli bekleyişlerden kurtarıyor.

Bostancı Klima Servisi İşinde Uzman

Bostancı klima servisi sektöre klima servisi - SERVİS CENTER olarak 2000 yılında başlamıştır. İşinde uzman kişilerle yoluna devam eden Bostancı Klima Servisi firmamız, değerli müşterilerimize iklimlendirme sektöründe her alanda hizmet vermektedir. Bostancının, Firmamız aynı zamanda çok katlı binalarda klima alt yapısı düzenlemekte bakır boru çekilmesi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Vrv ve multi klimalar için alt yapı binaların inşaa aşamasında yapılması gerektiğinden özel servisler tarafından yapılmaktadır. Klima alt yapı hazırlanmasında Bostancı klima servisi ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

Servis Çağırın İletişim

© 2020 Kadıköy Servis Merkezi. Servis Center Kadıköy Klima Servisi